Όλοι και όλες στην Παράσταση διαμαρτυρίας στη Δ’ Διεύθυνση Αθήνας την Παρασκευή 2 Νοεμβρίου στις 14:00

Οι Σύλλογοι Εκπαιδευτικών Π.Ε.της Δ’ Διεύθυνσης καλούμε σε Κοινή Παράσταση Διαμαρτυρίας όλες και όλους τους νεοδιόριστους εκπαιδευτικούς την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου στις 14:00, στη Δ’  Διεύθυνση (Λεωφ. Ανδρέα Συγγρού 165).Βάζουμε φρένο στην προπαγάνδα τρομοκράτησης των συναδέλφων να δεχθούν την ατομική αξιολόγηση και στην προσπάθεια να επιβληθούν οι μέντορες και οι συντονιστές παρά την Απεργία Αποχή της ΔΟΕ και απαιτούμε την άμεση και αυτοδίκαιη μονιμοποίηση των Νεοδιόριστων συναδέλφων και συναδελφισσών των ετών 2020 και 2021.

Ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. «Ο Παρθενώνας» προκηρύσσει Στάση Εργασίας, την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου, από τις 13:00 έως τη λήξη του ωραρίου για τους συναδέλφους, συναδέλφισσες του Ολοήμερου.